Tel.: 774 720 314 ; 607 005 179
Otevřeno po - pá: 7 - 16 hodin
Facebook

AutoservisAutoservis

Náš SV Autoservis sídlící v Prostějově v areálu HŽP je prostorově, technicky a moderně vybavený autoservis. Díky tomu můžeme nabídnout pestrou paletu komplexních služeb v oblasti oprav a údržby nejen osobních vozů, ale i užitkových vozů, a to vozidel všech značek. Při provádění ať už jednoduchých nebo náročných servisních prací je pro nás vždy prioritou č. 1 nejvyšší kvalita provedení daných úkonů. Chceme, aby náš zákazník odjížděl z našeho autoservisu maximálně spokojený s poskytnutou autoservisní službou a cenou, kterou za ni zaplatil. Důvěra našich zákazníků v naše služby je pro nás velmi důležitá, na ní stavíme naše obchodní vztahy, které se časem mění na přátelské. Důvěra, kvalita, spolehlivost a z ní vyplývající bezpečné provozování servisovaného vozidla jsou hlavní hodnoty, na kterých služby autoservisu, ale i ostatních poskytovaných služeb, stavíme. Kontaktujte nás, těšíme se na spolupráci.

Základní nabídka našich služeb

Příprava a provedení STK, sezónní a pravidelný servis vozu, servis a opravy klimatizací, výměny provozních kapalin, opravy podvozkových součástí a brzd, opravy motorů a převodovek, diagnostika, kontrola a seřízení geometrie aj. V rámci autoservisu provozujeme i pneuservis. Vše důležité pro Vaše auto tedy nabízíme pod jednou střechou.

Rezervujte si opravu vozu ON-LINE

Při objednání našich služeb prostřednictvím tohoto formuláře, vyčkejte prosím na mailové nebo telefonické potvrzení Vašeho požadovaného termínu naším pracovníkem!
Pro dotazy k cenám, dílům, konkrétním závadám, opravám apod. nás můžete kontaktovat přímo na mailovou adresu nebo uvedená telefonní čísla.
Děkujeme za zájem o naše služby.

Mapa

Kde nás najdete?

Dolní 100
960 01 Prostějov

Novinky a akceAktuální novinky a akce