Tel.: 774 720 314 ; 607 005 179
Otevřeno po - pá: 7 - 16 hodin
Facebook

PneuservisPneuservis

Díky velkorysým prostorových možnostem, kterými disponuje náš autoservis, provozujeme i profesionální pneuservisní služby. Pneuservis máme vybavený moderní technikou a špičkovými technologiemi. Přezouváme kvalitně a spolehlivě osobní i užitkové vozy za velmi výhodné ceny. Každý úkon projde kontrolou, tak, aby odvedená práce splňovala 100% kvalitu provedení. Za svou práci ručíme. Umístění našeho pneuservisu ve střeženém prostějovském areálu společnosti HŽP nám umožňuje Vaše pneumatiky bezpečně a spolehlivě uskladňovat. 

Základní nabídka našich služeb

Přezouvání všech typů pneumatik a kol, demontáž a montáž již obutých kol, kvalitní a trvanlivé vyvažování běžných i speciálních kol, kontrolu dezénu, ale i celkového stavu pneu a doporučení na její případnou opravu, prodej nových pneumatik a disků /alu i plechových/ dle přání zákazníka, uskladnění pneumatik a také nabízíme ekologickou likvidaci ojetých nepotřebných pneumatik.

Rezervujte si přezutí vozu ON-LINE

Při objednání našich služeb prostřednictvím tohoto formuláře, vyčkejte prosím na mailové nebo telefonické potvrzení Vašeho požadovaného termínu naším pracovníkem!
Pro poptávky nových pneu, disků, příslušenství okolo kol apod. nás můžete kontaktovat přímo na mailovou adresu nebo uvedená telefonní čísla.
Děkujeme za zájem o naše služby.

Mapa

Kde nás najdete?

Dolní 100
960 01 Prostějov

Novinky a akceAktuální novinky a akce